Ana Sayfa İmplant Alman İmplant Fiyatları

Alman İmplant Fiyatları

Diş implantı tedavisi dünyanın birçok yerinde, birçok hasta tarafından tercih edilen bir yöntemdir. Bu nedenle implant üretimi de sürekli gelişmekte ve dünyanın birçok yerine yayılmaktadır. Ulusal ve uluslararası birçok implant markası bulunmaktadır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte de birçok farklı implant markası gelişmektedir. Bunlardan bir tanesi de uluslararası üretim ve satış yapan Alman diş implantı markalarıdır.

Alman Diş İmplantı Markalarını Tercih Etmeli Miyim?

Uluslararası arenada kendini birçok alanda kanıtlamış olan Alman marka diş implantlarını gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Çünkü bu implantlar, gerekli hijyenik koşullar ışığında, saf titanyum alaşımı kullanılarak, hastalara uygun olarak ve teknoloji ile uyumlu bir şekilde üretilmektedir. Aynı zamanda Alman marka diş implantları, gerekli onay ve sertifikaya sahip diş implantı üretimi gerçekleştirmektedir.

Xive Alman İmplant

Alman İmplant Markaları Ülkemizde En Çok Tercih Edilen Diş İmplantlarındandır

Ülkemizde implant yapımı oldukça gelişmiştir. Öyle ki dental alanda gelişen turizm bile oldukça fazladır. Dünyanın birçok yerinden implant yapımı için ülkemize turistler gelmektedir. Ülkemizde sıkça kullanılan bu tedavi için en çok tercih edilen markalar arasında Alman marka diş implantlar ön plana çıkmaktadır. Çünkü Alman yapımı implant markaları son derece güvenilir ve teknolojik açıdan çağa uyumlu ürünler elde etmektedir.

Ayrıca Alman marka diş implantları uzun yıllardır üretildiğinden piyasa bilgisi fazladır. Bu alanda yaptıkları çalışmalar ve geliştirdikleri ürünler çeşitlidir. Uzun yıllardır diş implantı alanında oldukları için güven katsayısı yüksektir.

Alman İmplant Markaları Nelerdir?

Alman implant markaları ülkemizde çokça kullanılmaktadır. Bunlardan ülkemizde en çok tercih edilen markalar ise şöyledir:

  • Xivw- Ankylos marka diş implantı,
  • SKY Implant Systems marka diş implantı,
  • Dentsply- Friadent marka diş implantı,
  • Humantech Solutions Implant marka diş implantı,
  • Bego marka diş implantı,
  • Semados marka diş implantı,
  • Medentika marka diş implantı.

Hangi İmplant Markası Sahibi Ülkeler Bu Alanda Öncüdür?

Diş implantı alanında dünyanın birçok öncü ülkesi vardır. Neredeyse her ülkenin gerekli onay ve sertifikaya sahip bir implant markası bulunur. Son 20 yıl içerisinde ülkemizde de atağa kalkan girişimlere sahip üretici firmalar ortaya çıkmıştır. Fakat dünya genelinde diş implantı denince akla gelen belli başlı birkaç ülke bulunmaktadır. Bu ülkeler, implant alanında uzun yıllardır çalışma yaptıklarından adını tüm dünyaya kanıtlamış niteliklere sahiptir.

Diş implantı üretiminin dünya öncüsü olan ve kendini kanıtlamış ülkeleri şöyle sıralayabilir: İsveç, Amerika, Kore ve tabi ki Almanya.

Alman Diş İmplantı Fiyatları Ne Kadardır?

İmplant fiyatları maalesef üretim sırasında kullanılan maddelerin pahalılığı, teknolojik alt yapıyla üretilmeleri ve ülkemize döviz kuru üzerinden gelmeleri sebebi ile pahalı bir tedavidir. İmplantların yurt dışından ülkemize gelene kadar da fiyatı yükselmektedir, çünkü araya diğer masraflar da eklenmektedir.

Yukarıda belirttiğimiz nedenlerle birlikte Alman diş implantları da maalesef ülkemizde yüksek fiyatlara satılmaktadır. Fakat burada unutulmaması gereken nokta ise uzun ömürlü ve sağlıklı bir implantın kalitesi, paradan daha önemlidir. Bu nedenle tercihinizi kaliteden yana kullanmalısınız.

Diş İmplantının Yaygınlaşması İle Yaşanan Sorunlar

Diş implantı üretiminin tüm dünyada fazlaca artışı sebebi ile ortaya bazı sorunlar çıkmaya başlamıştır. Özellikle sertifikalı olmayan, yan sanayi ürünü ya da merdiven altı üretimi olarak bilinen sahte implantlar, hastaların sağlığı üzerinde son derece olumsuz sonuçlar doğurmaktadır. Bu noktada Alman diş implantları hastalar için güvenilir bir alan oluşturmaktadır. Kendini her alanda kanıtlamış olan bu uluslararası markaları tercih etmeniz, ileride yaşayabileceğiniz sorunları engeller niteliktedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popüler Yazılar

Oxy İmplant Fiyatları

Oxy İmplant Fiyatları Diş implantı tedavisi son yıllarda yaygın olarak yapılan ve teknoloji ilerledikçe çokça gelişen bir uygulamadır. Tek diş eksikliğinde de çok diş eksikliğinde...

Bir Günde İmplant Yaptırmak – All On Four

Bir Günde İmplant Yaptırmak - All On Four Uygulaması İmplant tedavisi, tekli ya da çoklu diş kayıplarında kullanılan bir diş tedavisidir. Bu tedavi sayesinde hastalarda...

İmplant Yaptırdım Pişmanım

Eksik diş tedavisinde sıklıkla kullanılan implant diş tedavisi, birçok hastayı memnun ederken birçoğunu da pişman edebilmektedir. Herkesin bir tedaviden eşit şekilde memnun kalması tabi...

Robotik İmplant Nedir?

Robotik İmplant Nedir? İmplant işlemi uygulanırken temel olarak çene kemiğine ulaşmak için diş eti kesilir. Kesilen yerden çene kemiğine implant vidası takılır ve kesilen diş...