Ana Sayfa İmplant Bego İmplant Fiyatları

Bego İmplant Fiyatları

Günümüzde implant tedavisi giderek ilerlemiştir ve birçok farklı marka ve çeşit ortaya çıkmıştır. Eksik diş ya da dişler için bir tedavi sunan implant yöntemi, uluslararası birçok yerli ve yabancı markanın ve yöntemin ortaya çıkmasına da neden olmuştur. Özellikle implant sektörüne yerli markalarında girmesi ile bu tedavi yöntemi önemli oranla ucuzlamıştır.

Fakat yerli implantların sertifikalı ve onaylı olmasının kontrolünün aksatılması durumunda son derece sağlıksız sahte implantlar ortaya çıkmıştır. Bu nedenle birçok insan yerli implantları yerine daha güvenilir olan yabancı implant markalarını tercih etmektedir. Bu yabancı implant markalarından ön plana çıkan bir marka da Bego marka implantlardır.

Bego implant

Bego İmplant Nedir?

Bego implant markası, dünya genelinde adını duyurmuş olan, son derece kaliteli ve Alman menşeili bir implant markasıdır.

Bego implantlar, implant alanında pek çok avantaj sağlamaktadır. Çünkü bu marka uzun yıllardır dental alanda çalışmalar yapmaktadır. Bu çalışmaların karşılığında elde edilen birikimler ve deneyimler sayesinde Bego implantlar hem kaliteli ürünler üretilmesi konusunda hem de teknolojik gelişmeleri ürünlere yansıtma konusunda epeyce deneyimlidir.

Bego Diş İmplantı Fiyatları Ne Kadardır?

Bego diş implantları kendisi ile benzer diğer diş implantlarına göre oldukça fazla avantaj sunmaktadır. Bu nedenle hem ülkemizde hem de dünya genelinde oldukça çok tercih edilmektedir. Bego implantların diğer implantlardan daha çok tercih edilmesinin bir diğer nedeni ise fiyatıdır. Bego implantların fiyatları diğer implantlara göre daha uygundur.

Bego implant fiyatları ortalama olarak 1500 TL ve 2000 TL arasında değişmektedir.

Fakat unutulmaması gerekir ki implant fiyatları kadar ağza uygulanacak diğer işlemler, kullanılacak implant sayısı ve işlemin yapılacağı hastane ve işlemi yapacak doktor da implant fiyatı üzerinde etkilidir.

İmplant Markası Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

İmplant markaları yerli ve yabancı olmak üzere dünya genelinde fazlaca bulunmaktadır. Bu nedenle bir çok hasta, implant yaptırırken implant markası seçiminde oldukça fazla düşünmekte ve karar vermekte zorlanmaktadır.

Tüm bu nedenlerden dolayı implant markası seçiminde başlıca dikkat edilmesi gereken birkaç nokta bulunur. Öncelikle alacağınız implantın kalitesini ve orjinal olduğunu ispatlayan gerekli onay ve sertifikası olan bir implant markasını tercih etmelisiniz. Markanın bilinir ve güvenilir olması da önemlidir.

Bunların yanında implant işleminin gerçekleştirileceği hastanenin kaliteli ve hijyenik olması da implant markası kadar önemlidir. Ayrıca iyi ve deneyimli, alanında uzman bir diş hekimi, kişinin ağız sağlığı ve bakımı da implant markası seçiminde önemli noktalardandır.

Bego İmplantın Özellikleri ve Sağladığı Avantajlar

Bego implantların özellikleri ve sağladıkları avantajlar saymakla bitmeyecek kadar çok fazladır. Bego implantların özellikleri ve sağladıkları avantajları şöyle sıralayabiliriz:

 • Bego implantların özel bir iç bağlantıları vardır.
 • Bego implantlar ağıza tam olarak otururlar.
 • Bego implantlar, bakteri sızdırmaz özellikte yapılır.
 • Bego implantlar, enfeksiyon oluşumunu büyük ölçüde önlemektedir.
 • Bego implantlar, protetik kesiş noktalarına sahiptirler. Böylece diğer implantların sunmadığı konfora sahiptirler.
 • Bego implantlar kolayca ağza uygulanabilmektedirler.
 • Bego implantları uygulama sırasında ek bir parçaya ya da işleme ihtiyaç duyulmaz.
 • Bego implantlar son haline uygun olarak üretilirler böylece tedavi sırasında beklenmeden bu implantlar ağza uygulanabilir.
 • Bego implantlar tekli ya da çoklu tüm implant tedavilerinde, rotasyon oluşumuna karşı önemli derece de bir koruma oluşturmaktadır.
 • Bego implantlar, protetik tedavi öncesinde ve sonrasında implant ya da dişin düşmesine engel olur.
 • Bego implant tedavisi sırasında fazla malzemeye ihtiyaç duyulmadığı için işlem daha kısa sürer.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popüler Yazılar

Oxy İmplant Fiyatları

Oxy İmplant Fiyatları Diş implantı tedavisi son yıllarda yaygın olarak yapılan ve teknoloji ilerledikçe çokça gelişen bir uygulamadır. Tek diş eksikliğinde de çok diş eksikliğinde...

Bir Günde İmplant Yaptırmak – All On Four

Bir Günde İmplant Yaptırmak - All On Four Uygulaması İmplant tedavisi, tekli ya da çoklu diş kayıplarında kullanılan bir diş tedavisidir. Bu tedavi sayesinde hastalarda...

İmplant Yaptırdım Pişmanım

Eksik diş tedavisinde sıklıkla kullanılan implant diş tedavisi, birçok hastayı memnun ederken birçoğunu da pişman edebilmektedir. Herkesin bir tedaviden eşit şekilde memnun kalması tabi...

Robotik İmplant Nedir?

Robotik İmplant Nedir? İmplant işlemi uygulanırken temel olarak çene kemiğine ulaşmak için diş eti kesilir. Kesilen yerden çene kemiğine implant vidası takılır ve kesilen diş...