Ana Sayfa İmplant İmplance İmplant Fiyatları

İmplance İmplant Fiyatları

İmplance İmplant Fiyatları

Implance implantlar, hibrit dizayna sahip, doku seviyesi olarak adlandırılan bir implant çeşididir. Bu implantlar, silindirik ve konik implant modelinin birleşiminden oluşmuş bir kombinasyon sunar. Bu teknoloji ürünü implantlar, son yıllarda oldukça fazla tercih edilmeye başlanmıştır. Boyun kısmı silindirik ve konik birleşimden oluşan bu implantlar, stres ve baskıya dayanıklıdır. Implance implantlar, bu durumlardan etkilenmeyen ve uzun sürede kemik kaybına sebep olmayan bir ürün sunarlar.

Implance implantlar, kendi aralarında alt ve yan kategorileri de bulunan çok çeşitli bir implant  hizmeti sunar.

Implance İmplantların Fiyatı Ne Kadardır?

Ülkemizde implant fiyatları genel olarak döviz üzerinden satılmaktadır. Implance implantların  satış fiyatı ortalama olarak 300 eurodur. Dövizdeki artış implant fiyatları üzerinde doğrudan etkilidir. İmplant diş fiyatlarını  etkileyen diğer etkenler ise şöyle sıralanabilir;  diş hekiminin  tecrübesi, hastane ortamı ve kullanılan malzemeler, diş tedavileri, implant sayısı ve implant markası. Bu nedenlerle en doğru fiyat bilgisi için bir diş hekimine muayene olmanız gerekmektedir.

İmplance implant

Implance İmplantlar Hangi Ülkeye Ait Markadır?

Implance implantlar Türkiye’de üretilen, yerli bir markadır. Bu marka, son teknoloji ürünler ve en kaliteli malzeme ve alaşımlarla, Trabzon’da üretilmektedir. Implance implantlar, Görkem Serçe’nin girişimleri ile 2012 yılında başlamıştır. Dünya çapında tanınır bir marka haline gelen Implance implantları ülkemizin bu alanda anılmasına ve güvenilir olmasına da aracılık etmektedir. Özellikle son zamanlarda bu markanın  yaptığı teknolojik atılımlar da markayı çokça ön plana çıkarmaktadır.

Implance İmplantların Faydaları Nelerdir?

Implance implantların faydaları saymakla bitmeyecek kadar fazladır. Gelin Implance implantların faydalarına birlikte bakalım.

  • Implance implantlar, son teknoloji ürünleridir.
  • Bu implantlar hibrit dizayna sahiptir.
  • Implance implant ağız ile yüksek oranda uyum sağlar.
  • Implance implantlar iyi kalitede titanyum içeren, kaliteli ürünlerdir.
  • Ağız içindeki oluşan stres ve baskıya karşı olarak bu implantlar stresi azaltmada son derece etkilidir.
  • Implance implantlar estetik açıdan orjinal dişler arasında doğal ve uyumlu olarak yer alırlar.
  • Bu implantlar doğru bakım ve temizlik koşulu ile uzun ömürlü implantlardır.
  • Bu implantlar zamanla meydana gelen çene kemiği aşınması ve çene kemiği kaybının önüne geçme de etkilidir.
  • Implance implantlar çok iyi bir osseointegrasyon kalitesine sahiptir.

Implance İmplant Tedavisi İyi Sonuçlar Alınmasını Sağlar

Implance implantlar son teknoloji ürünleri ile en kaliteli titanyum alaşımları kullanılarak üretilirler. Birbirinden farklı boyun ve gövdeye sahip olan bu implantlar her ağız  yapısına göre özel olarak üretilirler. Böylece  Implance implantların ağız ile uyumu çok iyidir. Implance implantlar kısa sürede iyi sonuçlar alınmasını sağlar. Devam eden tedavide daha uzun süre beklenilmesine gerek kalınmaz. Ağız uygunluğu yüksek olduğundan bu implantlar hastanın daha az sorun yaşamasını sağlar, hasta işlem sonrasında çok fazla acı ve ağrı yaşamaz.

Implance İmplantların Onaylı Mıdır?

İmplant işlemi cerrahi bir uygulama olduğu için bu ürünlerin kalitesini belgelemesi önemlidir. Bu belgeler temel olarak ağız içinde hiç bir etkileşime girmeme özelliğine sahip olan titanyum elementinin kalitesi ve yoğunluğunu belgeler. Bir implantın yüzde yüz titanyum içermesi o implantın yüksek kalitede olduğunun göstergesidir.

Bir Türk markası olan Implance implantın ülkemizde birçok bayiliği bulunur. Aynı zamanda bu implantlar kendini dünya genelinde kanıtlamıştır. Implance implantlar, dünya standartlarında üretim yaparlar ve bu kalitesi FDA onayı ile belirlenmiştir. FDA onayı, Amerikan Federal İlaç Ajansı onayı anlamına gelmektedir. Amerikan Federal İlaç Ajansı onayı alabilen ilk ve tek implant markası Implance implanttır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popüler Yazılar

Oxy İmplant Fiyatları

Oxy İmplant Fiyatları Diş implantı tedavisi son yıllarda yaygın olarak yapılan ve teknoloji ilerledikçe çokça gelişen bir uygulamadır. Tek diş eksikliğinde de çok diş eksikliğinde...

Bir Günde İmplant Yaptırmak – All On Four

Bir Günde İmplant Yaptırmak - All On Four Uygulaması İmplant tedavisi, tekli ya da çoklu diş kayıplarında kullanılan bir diş tedavisidir. Bu tedavi sayesinde hastalarda...

İmplant Yaptırdım Pişmanım

Eksik diş tedavisinde sıklıkla kullanılan implant diş tedavisi, birçok hastayı memnun ederken birçoğunu da pişman edebilmektedir. Herkesin bir tedaviden eşit şekilde memnun kalması tabi...

Robotik İmplant Nedir?

Robotik İmplant Nedir? İmplant işlemi uygulanırken temel olarak çene kemiğine ulaşmak için diş eti kesilir. Kesilen yerden çene kemiğine implant vidası takılır ve kesilen diş...