Ana Sayfa İmplant Miadent İmplant Fiyatları

Miadent İmplant Fiyatları

Miadent İmplant Fiyatları

İmplant uygulaması günümüzde çokça tercih edilen bir diş tedavisi olmuştur. Bu tedaviye ihtiyaç duyan ve implant uygulamasını yaptırmak isteyen herkesin aklına ise ilk olarak fiyat gelir. Maalesef implant uygulaması zahmetli ve malzeme pahalılığından dolayı diğer diş tedavilerine göre daha maliyetli olmaktadır. İmplant fiyatları, kullanılan malzeme kadar, implant işlemi yapılacak yerin güvenilir ve hijyenik bir ortam sunması ile de doğru orantılı olarak artmaktadır.

Miadent implantlar ise size hem hijyenik ve güvenilir bir ortam sunarken hem de uygun fiyatlarla diş implantı uygulaması yaptırmanızı sağlar. Unutmayın, sadece fiyata göre seçim yapmak, sağlıklı implantlara sahip olmanız için yeterli değildir.

Miadent implant

Miadent İmplant Fiyatlarının Belirlenmesi

Diş implantlarının diğer diş uygulamalarına nazaran daha maliyetli olmasının temel nedeni kullanılan malzemenin ve alaşımların yüksek maliyetli olmasıdır. Alacağınız diş implantının kaliteli olması gereklidir. Bu kalite ise implantla birlikte gelen sertifika ile belirlenir. Sertifika sahibi olmayan yan sanayi ürünleri olan implantlar ucuz ve insan sağlığı için son derece zararlıdır. Bu sebeple alacağınız ürünün sertifikasına dikkat etmelisiniz.

İmplant fiyatına etki eden bir diğer önemli maliyet ise implantın yapıldığı kliniktir. Miadent implantlar, hem kalite hem de hijyen açısından güvenilir bir implanttır ve güvenle yaptırabilir. Aynı zamanda uygun fiyatları ile kolay ulaşılabilirdir.

Hastanın Ağız Ve Diş Durumu Ücreti Arttırabilir

Miadent implant yaptıracak kişilerin öncelikle kaç dişine işlem uygulaması gerektiğini bir diş hekimine muayene olarak öğrenmesi gerekmektedir. Çünkü implant sayısı arttıkça implant ücreti doğrusal olarak artış gösterir. Bunun yanında hastanın çene kemiğinin yetkinliği de tedavi ücretinde etkilidir. Çünkü, yeterli çene kemiği yoksa hastaya başka tedaviler yapılarak durum iyileştirmeye çalışılır ve tedavi masrafı ücret artışına neden olur.

Miadent İmplant Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Türk Diş Hekimleri Birliği (TDB), her yıl belirlenen enflasyon oranına göre diş tedavileri için asgari bir ücret belirler ve duyurur. Bu belirlenen fiyatlar doğrultusunda diş tedavi ücretleri hastaneler, özel klinikler, muayeneler tarafından temel alınarak fiyat güncellemeleri yapılır. Hastanenin gelişmişliğine, alan çeşitliliğine ve çalıştığı diş hekimlerinin niteliklerine göre fiyatlarda değişiklikler gözlenir.

Miadent implant fiyatları ise Türk Diş Hekimleri Birliği (TDB) tarafından belirlenen taban fiyatlara çok yakın fiyatları, yüksek kalite ve teknolojiden ödün vermeden hastalara sunuyor.

İmplant Uygulaması Çok Aşamalıdır

İmplant uygulamasının son aşaması, diş protezidir. Diş protezlerinde çok fazla çeşit bulunur. Ağzınıza uygun ve tercihinize göre ödeyeceğiniz ücret değişir. Diş protezlerinde kullanılan madde ve alaşımlar ücret üzerinde doğrudan etkilidir.

Miadent İmplantlar Diğer İmplantlara Göre Daha Hesaplıdır

Miadent implantlar, piyasadaki birçok implanttan daha uygun bir fiyat sunar. Bu fiyatı sunarken kalite ve özenden ödün vermez, böylece uzun ömürlü ürün hizmeti sunmuş olur. Miadent implant yaptırırken yaptırdığınız uygulamanın cerrahi bir operasyon olduğu ve malzemelerinin pahalı olduğunu unutmamalısınız. Ayrıca bu işlemi yapan diş hekimlerinin uzman olduğunu ve tedavinin uzun sürdüğünü de göz önünde bulundurmalısınız. Çünkü tüm bu saydıklarımız implant tedavisi ücreti üzerinde doğrudan etkilidir.

Kalite, Hijyen ve Uzmanlık Önemlidir

İmplant yaptırırken vazgeçilmemesi gereken üç temel madde vardır. Bunlar kalite, hijyen ve uzmanlıktır. Bu üç maddeden birinin olmaması durumunda, yapılan implant işlemi uzun ömürlü ve sağlıklı olmaz. Daha ucuza mal edeyim derken, daha maliyetli ve sağlığınızdan ödün verdiğiniz bir halin içine düşebilirsiniz. Bu sebeple implant işleminde Miadent implantların uygun fiyatlar sunduğuna emin olabilirsiniz.

Önceki İçerikOxy İmplant Nedir?
Sonraki İçerikLazerli İmplant Tedavisi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popüler Yazılar

Oxy İmplant Fiyatları

Oxy İmplant Fiyatları Diş implantı tedavisi son yıllarda yaygın olarak yapılan ve teknoloji ilerledikçe çokça gelişen bir uygulamadır. Tek diş eksikliğinde de çok diş eksikliğinde...

Bir Günde İmplant Yaptırmak – All On Four

Bir Günde İmplant Yaptırmak - All On Four Uygulaması İmplant tedavisi, tekli ya da çoklu diş kayıplarında kullanılan bir diş tedavisidir. Bu tedavi sayesinde hastalarda...

İmplant Yaptırdım Pişmanım

Eksik diş tedavisinde sıklıkla kullanılan implant diş tedavisi, birçok hastayı memnun ederken birçoğunu da pişman edebilmektedir. Herkesin bir tedaviden eşit şekilde memnun kalması tabi...

Robotik İmplant Nedir?

Robotik İmplant Nedir? İmplant işlemi uygulanırken temel olarak çene kemiğine ulaşmak için diş eti kesilir. Kesilen yerden çene kemiğine implant vidası takılır ve kesilen diş...