Ana Sayfa İmplant Osstem İmplant Fiyatları

Osstem İmplant Fiyatları

Diş implantı günümüzde birçok insan tarafından tercih edilen bir eksik diş / dişler tedavisidir. Bu tedavide kullanılan implantlar farklı kalite ve fiyatlarda birçok firma tarafından üretilmektedir. Bu üretim sırasında firmalar, hastaları memnun etmek adına birçok alana özellikle dikkat eder. Bu dikkat edilen şeylerin başında ürün kalitesi, malzeme, ağız içi uyum ve estetik gelir.

Osstem marka implantlar da bu noktada diğer tüm birçok implantın önüne geçer. Çünkü Osstem implantlar kalitesi ve uyumu yanında diş estetiğine oldukça önem veren bir markadır.

Tüm bu özelliklerin yanında Osstem marka implantlar avantajlı fiyatları ile de ön plana çıkmaktadır. Kalitesi, estetik kaygısı ve fiyat – ürün performansı ile  Osstem marka implantlar, dünya çapında alıcı bulmaktadır. Osstem marka implantlar dünya çapında en çok satış yapan implant firmaları arasında 5. sırada yer alır. Dünya genelinde 60’dan fazla ülkeye satış yapan Osstem implantlar, Güney Kore ve ABD’de üretilmektedir.

Osstem İmplant

Osstem Marka İmplantların Menşei Neresidir?

Osstem marka implantlar, Güney Kore menşeilidir. Dünya genelinde en çok tercih edilen 5. implant markası da Osstem implantlardır. Bu implant markası üretildiği kıta olan Asya kıtasında ise en çok tercih edilen ilk implant markasıdır. Bu da onun ne kadar kaliteli olduğunun başka bir ispatıdır.

Osstem marka implantlar; ISO,  FDA, CE gibi dünya genelinde geçerli olan birçok uluslararası sertifikaya da sahiptir. İmplant alanında yapılan birçok araştırmada bu marka, en çok güvenilen ve müşteri memnuniyeti sağlayan marka olarak seçilmiştir.

Osstem İmplant Fiyatları Uygun Mudur?

Dünya genelinde en çok satılan ilk beş implant markasından biri olan Osstem implantlar, avantaj sağlayan birçok özellik yanında uygun fiyatları ile de dikkat çeker. Osstem implantlar yüksek kalite ürünler sunan bir implant firmasıdır ve son teknoloji ürünler üretir. Bu özelliklerde uygun fiyatlar sunması da bu implant markasını diğerlerinden daha çok ön plana çıkarır.

Osstem İmplant Fiyatları Nasıl Belirlenmektedir?

Aynı kalite ve özellikte birçok implant ile karşılaştırıldığında daha uygun fiyatlar veren Osstem marka implantlar, dünya çapında olduğu kadar ülkemizde de sıkça tercih edilir. Bu implantların fiyatı ulaşım giderleri ve döviz kuru farkı da eklenince yükselir fakat bu durum diğer implantlar için de geçerli olduğundan fiyat olarak Osstem marka implantlar daha geri de kalmış olur.

İmplant fiyatı üzerinde etkili olan bir çok unsur vardır. Bu unsurları şu şekilde sıralamak mümkündür:

 • İmplantın kalitesi
 • İmplantın lojistik masrafları
 • Döviz kuru
 • İmplantın yapılacağı yer
 • Kullanılacak araç ve gereçler
 • Diş hekiminin uzmanlığı ve tecrübesi
 • İhtiyaç duyulan implant sayısı
 • Hastanın implant dışında yaptırması gereken yan tedaviler

Osstem İmplantların Tercih Sebepleri

Osstem implantlar, birçok özelliği ile hastalar ve diş hekimleri tarafından tercih edilmektedir. Bu tercih sebeplerini şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Osstem implant markası, dental alanda yenilikçi ve teknolojik atılım yapan bir markadır.
 • Osstem implant markası, TSIV, TSIII, Ultra Geniş Sistemi ve CAS LAS Setleri gibi pek çok dental alanda çalışmaya öncülük yapmaktadır.
 • Osstem implant markası, yüksek güvenlik önlemleri alarak üretim yapar.
 • Osstem implant markası, yüksek kalite malzeme kullanılarak üretim yapar.
 • Osstem implant markası, uzun yıllar kullanım sağlar.
 • Osstem implant markasının sloganı, ‘Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti’’ dir. Böylece tüketici isteklerine ne kadar duyarlı oldukları anlaşılmaktadır.
 • Osstem implant markası, kendi alanında kurduğu enstitü ile başarılı üretim yapmak araştırmaları gerçekleştirmektedir.
 • Osstem implant markası, benzer implantlara göre daha uygun fiyatlara satışa sunulmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popüler Yazılar

Oxy İmplant Fiyatları

Oxy İmplant Fiyatları Diş implantı tedavisi son yıllarda yaygın olarak yapılan ve teknoloji ilerledikçe çokça gelişen bir uygulamadır. Tek diş eksikliğinde de çok diş eksikliğinde...

Bir Günde İmplant Yaptırmak – All On Four

Bir Günde İmplant Yaptırmak - All On Four Uygulaması İmplant tedavisi, tekli ya da çoklu diş kayıplarında kullanılan bir diş tedavisidir. Bu tedavi sayesinde hastalarda...

İmplant Yaptırdım Pişmanım

Eksik diş tedavisinde sıklıkla kullanılan implant diş tedavisi, birçok hastayı memnun ederken birçoğunu da pişman edebilmektedir. Herkesin bir tedaviden eşit şekilde memnun kalması tabi...

Robotik İmplant Nedir?

Robotik İmplant Nedir? İmplant işlemi uygulanırken temel olarak çene kemiğine ulaşmak için diş eti kesilir. Kesilen yerden çene kemiğine implant vidası takılır ve kesilen diş...