Ana Sayfa İmplant Oxy İmplant Fiyatları

Oxy İmplant Fiyatları

Oxy İmplant Fiyatları

Diş implantı tedavisi son yıllarda yaygın olarak yapılan ve teknoloji ilerledikçe çokça gelişen bir uygulamadır. Tek diş eksikliğinde de çok diş eksikliğinde de kullanılabilen diş implantı uygulaması için birçok marka implant üretmeye başlamıştır. Birçok ulusal ve uluslararası markanın diş implantı üretimi bulunmaktadır.

Oxy İmplantların Diğer İmplantlardan Farkı Nedir?

Oxy implantlar, bilinen implant malzemelerinden daha farklı alaşımlarla üretilirler. Bu sayede diğer implantlara göre oxy implantlar daha sağlam ve kalitelidir.

Oxy implant

Oxy İmplantlar Diğer İmplantlardan Pahalı Mıdır?

Oxy implantlar, diğer implantlara göre daha kaliteli ve sağlam olmaları ile öne çıkmaktadırlar. Bu nedenle fiyat olarak ortalama implantlara göre oxy implantlar daha pahalı olabilmektedir. Ama bu durum hastanın memnuniyeti ile doğru orantılıdır. Oxy implantlar hastanın konforuna direkt olarak olumlu etkiler sağlar.

Oxy İmplant Fiyatları Ne Kadardır?

Ülkemizde diş implantları fiyatları Diş Hekimleri Birliği tarafından belirlenen tarifelere göre uygulanmaktadır. Diş Hekimleri Birliği tarafından belirlenen taban fiyatları asgari düzeyde ve ortalama bir implant içindir. Bu sebeple oxy implantlar için daha fazla ücret ödeyeceğinizi aklınızda tutmanız önemlidir.

Oxy İmplant Uzun Yıllar Kullanılır

Oxy implantların yapımında kullanılan alaşımlar, bu implantların kalitesini arttırır ve uzun yıllar kullanılmasını sağlar. Bu nedenle oxy implantları tercih etmeniz maddi olarak ortalama implantlardan daha fazla para ödemenize neden olur fakat daha uzun ömürlü ve sağlam implantlara sahip olmanızı sağlar.

Oxy İmplant Fiyatları Değişiklik Gösterir Mi?

Oxy implant fiyatları ortalama implant fiyatlarından daha fazladır. Bunun yanında oxy implant fiyatları farklı hastane ya da kliniklerde değişiklikler gösterebilir. Bunun başlıca sebepleri ise gittiğiniz hastanede kullanılan aletlerin kalitesinden, temizliğine, hekimin akademik kariyerinden deneyimine kadar pek çok etkenden etkilenmesidir.

İmplant Sayısı Arttıkça İmplant Maaliyeti Artar

Oxy implant fiyatları kliniğin bulunduğu şehre ve en önemlisi hastanın ağız içi durumuna bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Hastanın ağız tedavisinin getirileri ne kadar çok ise tedavinin fiyatı da o kadar artacaktır. İmplant sayısı ne kadar artarsa diş tedavisi maliyeti de o kadar artacaktır.

Bunların yanında unutulmaması gerekir ki oxy implantlar size uygun olarak yurt dışında üretilir ve ülkemize gönderilir. Bu durum da implant fiyatlarının üzerine birçok ek masraf eklemektedir.

Sonraki İçerikOxy İmplant Nedir?

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Popüler Yazılar

Oxy İmplant Fiyatları

Oxy İmplant Fiyatları Diş implantı tedavisi son yıllarda yaygın olarak yapılan ve teknoloji ilerledikçe çokça gelişen bir uygulamadır. Tek diş eksikliğinde de çok diş eksikliğinde...

Bir Günde İmplant Yaptırmak – All On Four

Bir Günde İmplant Yaptırmak - All On Four Uygulaması İmplant tedavisi, tekli ya da çoklu diş kayıplarında kullanılan bir diş tedavisidir. Bu tedavi sayesinde hastalarda...

İmplant Yaptırdım Pişmanım

Eksik diş tedavisinde sıklıkla kullanılan implant diş tedavisi, birçok hastayı memnun ederken birçoğunu da pişman edebilmektedir. Herkesin bir tedaviden eşit şekilde memnun kalması tabi...

Robotik İmplant Nedir?

Robotik İmplant Nedir? İmplant işlemi uygulanırken temel olarak çene kemiğine ulaşmak için diş eti kesilir. Kesilen yerden çene kemiğine implant vidası takılır ve kesilen diş...